S blogem jsem už dávno skončila, ale nechávám ho tu pro vás! Snad najdete něco, co vás zaujme ... Jitka

Duben 2008

Docela dobrej řetězák

28. dubna 2008 v 19:19 | Jíťa ♣ |  ♣ Já a blog
Jakože řetězíky a podobný pitominky zrovna v lásce nemám, tak teohle je docela dobrý ... no možná si někdo počte :-D
Orbit / Winterfresh= ORBIT
Mc'Donald / KFC= nic, tohle nepodporuju, fuj :-(
Škoda / Mercedes= mercedeska, červená nejlépe :-)
Fotbal/ hokej = asi spíš fotbal
Studium / AuPair = studium
Notebook / PC = PC, ale notebook by špatnej nebyl ...
Praha / Paříž = obě !!!
PRVNÍ VĚC, KTERÁ TĚ NAPADNE PŘI SLOVĚ:
Škola = prázdniny :-)))
Moře = potápění, palvání, pláž, útesy, ryby, chobotnice, vítr, palmy, vlny, mušle, plavky, sluneční brýle, optika, město .... no dostala bych se až nevím kam :-)))
Marťan = ufo

Proužky = prstové ponožky

Nebe = parašutista, ptáci, padáky ..
Peníze = papírový se rozletí, kovový rozkutálí :-D

Cizí země= Francie, Etiopie - tam bych moc chtěla, do Francie za zážitkama a do etiopie pomáhat
Horoskopy= něco čemu nevěřím už jenom proto, že je nečtu
KDYBYCH BYLA...
Princezna = koupila bych si bílé šatečky, bílé ponožky, bílé punčošky, bílý klobouček ... a všechno bych to ušpinila :-)))
Milionářka = založila bych nadaci
Nesmrtelná = nooooo ...
Prezidentka USA = Vyhlásila bych češtinu mezinárodním jazykem :-DDD, ne to nee, nevím co bych dělala
Kluk = ???
Učitelka = asi bych svoje žáky zabila ...

Popelka = bojövala bych za práva veverek :-)))))
5 BLOGŮ, KTERÝ MAJÍ POKRAČOVAT
SB a kdo chce

Citáty o úsměvu

25. dubna 2008 v 16:38 | www.cituj.cz |  Citáty a myšlenky

Citáty O úsměvu

Vybrala jsem pár citátů o úsměvu, které mě zaujaly. Bohužel ne u všech byl zveřejněný autor, tak se omlouvám za neuvedení ...
Úsměv trvá chvilku, ale někdy se na něj vzpomíná celý život.
Úsměv nestojí nic, ale udělá mnoho.
Úsměv obohacuje ty, jimž platí, a neubírá těm, kteří jej dávají.
Nikdo není opravdu dobře oblečen, nenosí-li na tváři úsměv.
Ze všech živočichů se jen člověk umí smát, ač k tomu vlastně má nejmíň důvodů.
Úsměv je odpočinkem unavenému, nadějí malomyslnému, slunečním světlem smutnému a nejlepším přirozeným prostředkem proti trápení.
Úsměv je světlo, které při pohledu do očí naznačí, že srdce je doma.
Usmívejte se. To většinou lidi rozhází, protože neví, co si o nich myslíte.
Nikdo není tak chudý, aby nemohl darovat úsměv.
Je-li snad v největším ruchu některý z nás tak unaven, že se na vás neusměje, nechtěli byste se usmát vy na něj? Neboť nikdo nepotřebuje úsměv tolik jako ten, kdo už nemůže..
Nikdo není tak bohatý, aby se bez úsměvu obešel. A nikdo tak chudý, aby se jím nestal bohatším.
Úsměv je levnější než elektřina a dává více světla.
Úsměv tvoří doma štěstí, podporuje dobrou vůli v praktickém životě a je pojítkem přátelství.
Dovede-li se člověk zasmát sám sobě, nevyjde ze smíchu po celý život.
Usmívej se na toho, kdo ti nejvíc ublížil, aby neviděl, jak moc tě to bolí.

Úsměv nelze koupit, vyžebrat, vypůjčit ani ukrást. Stává se pozemským statkem teprve, až je dán.


Kryštof - klipy ♥

19. dubna 2008 v 13:26 | Jíťa ♣ |  Super VIDEA
Kryštof - nej klipy ...
RuBikon - nenapodobitelný, neopakovatelný ...
Plán - jeden z nejkrásnějších textů ...
+
Atentát - taková zasněná realita ... že si to odporuje ??? Nevadí ...
Musím se přiznat, že zprvu se mi písničky od kapely Kryštof nelíbily ... ale změnila jsem názor.
Jejich texty i hudba jsou super, smysl nedávají, ale stejeně se nad nima dá zamyslet.
Mno, tak to vidím já :-)))

Krása modelek ???

17. dubna 2008 v 11:06 Co mě zaujalo
Jak to dělají modelky, které na nás koukají z titulních stran časopisů, z palkátů a reklam ? Jakto že jsou tak krásné ???? TADY se dozvíte, jak se z ošklivých kačátek dělají ty krásky z časopisů ...

kikinymikiny.blog.cz

16. dubna 2008 v 18:32 | Jíťa ♣

kikinymikiny.blog.cz

TADY najdete stránku Kikiny, milovnice zvířat - hlavně koní a delfínů, jak je vidět z obsahu blogu.
Najdete tam ale i spoustu jiných věcí, však se můžete mrknout :-)

Rychlost mozku ?

15. dubna 2008 v 19:59 Co mě zaujalo
Já jsem našla do minuty ... a co vy ???

Moje klikací ikonky

13. dubna 2008 v 15:37 | Jíťa |  Moje designy atd.
Tak jsem si vyrobila první klikcí ikonky s odkazem a jsem s nima docela spokojená ... která vám připadá lepší ??? Na jedno brdo, že :-)
1. oranžová, pohodová
2. západ slunce - zasněná

Chceš hrát na BICÍ ???

12. dubna 2008 v 15:03 Co mě zaujalo
Myslím, že nejsem sama kdo touží hrát na bicí. Vždycky mě fascinovala ta souprava bubnů, bubínků atd.
Jestli si chcete vyzkoušet hru na bicí alespoň virtuálně, tak tady se můžete docela vyřádit ...

Bemudský trojúhelník - záhada

11. dubna 2008 v 13:32 Co mě zaujalo

Bermudský trojúhelník

- - - Není větší synonum pro záhadná zmizení, než je Bermudský trojúhelník. Tento kousek planety je natolik mediálně profláknutý, že někteří lidé pochybují o pravdivosti jakékoliv zprávy z toho kousku oceánu. Podívejme se však na tento fenomén z jiného úhlu. Nejprve je nutno poznamenat, že ústav zeměpisných jmen Spojených států amerických neuznává Bermudský trojúhelník jako oficiální jméno, a tak neudržuje žádnou kartotéku této oblasti pod tímto jménem.
Bermudský [lépe řečeno Devilův (Ďábelský) trojúhelník podle oficiálního názvu] je pomyslná oblast umístěná jihovýchodně od Atlantického pobřeží Spojených států, která je významná pro vysoké působení nevysvětlitelných ztrát lodí a letadel. Vrcholy trojúhelníka jsou pravděpodobně místa: Bermuda, Miami a ostrov Fla. Bohužel v současné době nevíme o žádných mapách, kde jsou zachyceny přesné hranice Bermudského trojúhelníka. Avšak hlavní mapa této oblasti je dostupná v U.S. Naval Oceanographic Office ve Washingtonu D.C. 20390, kde témeř kdokoliv z nás může zajít a prostudovat tuto podrobnou mapu.
V minulosti značné, avšak marné hledání potopených lodí, zmizelé letecké eskadry z pevnosti Landerdale, či potopené námořní lodě Sulphur Queen ve Floridské úžině, nám propůjčila myšlenku o tom, že kolem Bermudského trojúhelníka se točí víra v nadpřirozené vlastnosti takového místa.
Nespočetné teorie se po staletí pokouší vysvětlit mnoho takových zmizení, které nám byla a jsou nabízena po celou historii této oblasti. Většina z nich nám prozrazuje, že hlavním důvodem zmizení plavidel v této části oceánu je okolní prostředí a lidská chyba.
Bermudský Trojúhelník je jedno ze dvou míst na naší Zemi, kde střelka magnetického kompasu se natočí k pravému zeměpisnému severu. Normálně a kdekoliv jinde na Zemi se střelka kompasu otočí k magnetickému severu. Odchylka mezi oběma je známa jako kompasová variace. Obyčejný člověk něco takového vůbec nepocítí, ale pro mořeplavce je tato oblast přímo děsivé nebezpečí, týkající se jejich navigace. Hodnota takového kolísání je něco kolem 20 stupňů, což se někomu může zdát hodně. Jestliže taková variace postihne námořníky, kteří proplouvají touto oblastí, může dojít k velkému odchýlení od jejich plánované trasy, a tak se snadno mohou ocitnout v nebezpečí. Dalším vysvětlujícím faktorem je charakter Golfského proudu v této oblasti. Je zde extrémně rychlý a bouřlivý, a tak může rychle a snadno vymazat jakýkoliv důkaz nějaké katastrofy. Nepředvídatelné karibsko-atlantické počasí zde také hraje svou roli. Náhlé místní bouře často znamenají nevyhnutelné katastrofy pro piloty letadel a námořníky.
Přes velkou hloubku v těhto místech, časté výskyty silných proudů až po množství útesů je teorie o obyčejném ztroskotání velmi příznivá. Podle mého názoru se nejedná o žádná náhlá mizení v čase, jak jsem měl možnost někde slyšet.
Takže na úplný závěr chci jen řící, že více než pravděpodobně můžeme tentokrát tuhle další záhadu prohlásit za věrohodně vysvětlenou.
Nekteři ale tvrdí něco jiného : Záhada

Bermudského trojúhelníka vyřešena není. Jsou známy případy katastrof bitevních lodí, jejichž vraky se nikdy nenašly.
Zajímavý případ se stal v roce 1854, kdy trojúhelník pohltil beze stopy britskou obchodní loď Bella a další případy lodí následovaly například v roce 1866 - švédská loď Lotta, 1884 - italská loď Miramon, 1902 - německá loď Freya, 1918 - zaoceánský parník Cyclops. Posledně zmiňovaná loď měla již rádio, avšak nikdo nezaslechl případné volání o pomoc. V roce 1925 bylo sice volání japonské lodi Raifuku Maru zachyceno, ale slova radisty: "Šílené nebezpečí, pojeďte rychle", vnesla do celého případu ještě větší zmatek, nejistotu a záhadnost.
V lednu 1948 zmizelo první letadlo Douglas DC-III, které sice odvysílalo zprávu, že je od přistávací plochy vzdáleno asi 80 kilometrů a vidí světla Miami, ale na letiště nedoletělo. Zmizelo beze stopy v Bermudském trojúhelníku v místech, kde je voda jen 6 metrů hluboká, avšak záchranáři nenašli ani trosky, ani posádku. Posádce letadla společnosti Eastern Airlines se stalo to, že radarová kontrola na letištní věži nezachytila 10 minut žádný signál a chtěla vyhlásit poplach. V tu chvíli však letadlo bezpečně přistálo. Na letadle nebyla nalezena žádná závada, jen všechny palubní hodiny a hodinky cestujících šly o 10 minut později. V roce 1945 zmizelo beze stopy pět bombardérů po odvysílání nesrozumitelné historické zprávy.
Dále známe případ, kdy si dva mladí lidé vyletěli ve svém letadle Cessna. Po nějakém čase však stratili orientaci a asi dvě hodiny kroužili nad ostrovem, který oba popsali jako pustý. Jejich letadlo ani jeho vrak se nikdy nenašlo, přestože ho hledala nejvýkonnější a nejúspěšnější záchranná jednotka na světě celý týden. Nikdy nebyla vyřešena záhada, proč pilotka neviděla mohutný hotel, táhnoucí se přes celý ostrov, jenž byl samozřejmě velice dobře osvětlen. Bylo dokázáno, že to byl právě tento ostrov, nad kterým kroužili. Popsali to totiž návštěvníci hotelu, kterým byl dvouhodinový zvuk kroužícího letadla velice nepříjemný.
Bermudským trojúhelníkem propluje ročně v průměru 150 000 lodí, z toho asi 10 000 lodí vyšle signál o pomoc a průměrně 100 lodí se ztratí. Oblast trojúhelníku je často zasažena silnými poryvy větru, bouřemi a hurikány, proudí zde silný Golfský proud vytvářející silné víry a masa vody dovede odklonit z azimutu i zkušené námořníky. Mizí však lodě jenom proto, že jsou vydány na pospas mořským silám a proudům, a nebo se opravdu ztrácejí za nevysvětlitelných příčin? Jedno je jisté. Nikde jinde na světě nedochází tak často k dobře zdokumentovaným zmizením nebo abnormálnímu chování strojů jako zde. Mnohá zmizení nebo špatná funkce přístrojů přichází velmi rychle a nečekaně a mnohé mají stejný průběh. Jen zřídka je slyšet volání o pomoc a téměř nikdy se po katastrofě nenajdou trosky.
Mnohá zmizení jsou opravdu záhadou, ale naopak mnohé případy byly po utišení mediálního zviditelnění racionálně vysvětleny. V mnohých případech, především u lodí, šlo o rychlou bouři nebo vzdušný vír, která se přehnala přes místo, kde se loď nebo letadlo pohybovalo. V dřívějších dobách neměly lodě vysílačky a tak byla mnohá zmizení vysvětlována jako záhadná a navíc záznamy o dopravě nebyly příliš pečlivě zaznamenávány. Mnohdy se stalo, že byly zaměněny názvy lodí, nebo přístavy odkud vypluly, a záhada byla na světě.

Dark vs. Grey

10. dubna 2008 v 21:03 | Jitka ♣ |  Moje designy atd.

Dark vs. Grey

Barvy : Oproti minulému vzhledu je šedá a černá možná trchu fádní, právě proto jsem je nakombinovala s červenou. A výsledek? Myslím že barevné ladění si zalouří 100%
Záhlaví : No, záhlaví jsem dodělávala až jako poslední, taková třešnička na dortu. Samo o sobě nic moc, ale do celku to zapadá dobře ...
Spokojenost : Celkově se mi to líbí, až na nějaké maličkosti 97%
Škoda že je ten náhled rozmazanej ....

Narozeniny ! ! !

10. dubna 2008 v 14:27 | Jíťa ♣ |  ♣ Já a blog
Tuhle stránku jsem založila v dubnu 2007 ( to to letí !), pomohla mi s tím tahle kamoška, za což jí patří veliký dík. Sama bych se na to před rokem asi neodvážila - při mé schopnosti zablokovat v PC všechno, co se dá ... :-)
Za rok existence tohohle blogu se tady plno věcí změnilo (doufám že k lepšímu), a ještě měnit bude. Chtěla bych poděkovat vám všem, co jste sem chodili, a občas napsali nějký pěkný komentář ... to potěší :-)
No, dost uže řečí ... Byl tady dotaz, jestli se bude pít - no jasně že bude !!!
........ ...........
........................ A taky jíst .....
........................
Ale všeho s mírou, ať nedopadnem takhle ... :-)))

Nemůžeš usnout ? Počítej ovečky !

6. dubna 2008 v 11:39 Srandičky :o)
....... Nemužeš usnout ??? Tak počítej ovečky :-) !!! .....

Vyrob si sněhovou vločku

3. dubna 2008 v 18:34 Srandičky :o)
Každá vločka má jiný tvat, i když jsou jich miliardy a miliardy. Na téhle stránce můžete vyrobit svoji vlastní a originální sněhovou vločku. Docela dobrý, ne ? ;-)